Grusza Czerwona - projekt Unno
Grusza Czerwona
Opis projektu:

Ten parterowy dom został zaprojektowany na potrzeby trzy- a nawet czteroosobowej rodziny i spełnia wymogi Domu na Zgłoszenie. W otwartej części dziennej mieszczą się przestronny salon wraz z kuchnią oraz częścią jadalną, a także dwa ustawne pokoje i łazienka.

Ciekawym smaczkiem estetycznym, ale także użytkowym jest zadaszony taras ciągnący się z trzech stron budynku, na który można wyjść zarówno z części dziennej, jak i z sypialni. W ciepłe dni może on z powodzeniem pełnić rolę dodatkowego, letniego salonu, gdzie z radością spędzać będzie czas cała rodzina.

Całość wieńczy bezokapowy płaski dach, który w oryginalny, a jednocześnie minimalistyczny sposób zamyka sylwetkę tego uniwersalnego domu, który pokazuje, że można zaprojektować piękną, funkcjonalną przestrzeń rodzinną w niewielkim budynku.

Powierzchnia użytkowa:
53 m2

Powierzchnia zabudowy:
69 m2

Minimalne wymiary działki:
15,16 x 17,43 m

Liczba pokoi:
3

Cena podstawowa:
51 600 zł + vat
Zdjęcia i rzuty:
Poznaj więcej naszych projektów:

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.