Technologia - budowa domów szkieletowych
Technologia
Szkieletowa konstrukcja przebadana na Politechnice Śląskiej

Drewniana konstrukcja Wood Core House, używana do budowy naszych szkieletowych domów Unno, przeszła specjalne testy na Politechnice Śląskiej – jedyny taki model na rynku! Chcieliśmy się upewnić, że nasze domy są naprawdę solidne. Przebadaliśmy każdy element, od pojedynczych elementów po całą konstrukcję. I co się okazało ? Nasze domy przenoszą 6-krotnie większe obciążenie niż to, co przewiduje norma!

To oznacza jedno dla Ciebie – możesz być pewny, że Twój nowy dom Unno jest nie tylko przytulny, ale także niezwykle wytrzymały. Nie wierzysz? Obejrzyj nasz film, żeby zobaczyć, jak wyglądały te testy. Twoja przygoda z nowym domem zaczyna się tutaj!

WoodCoreHouse
Bezpieczne domy Unno w konstrukcji producenta Wood Core House

Dzięki wsparciu funduszy unijnych NCBiR, firma Wood Core House opracowała i wdrożyła innowacyjny system modułowej konstrukcji szkieletowej budynków.
Linia produkcyjna, oparta na autorskich rozwiązaniach, pozwala produkować powtarzalne, wysokiej jakości moduły wykonane z drewna KVH i BSH austriackiej produkcji, posiadającego niemiecki Certyfikat Jakości.

Wood Pack to system posiadający certyfikat NRO, poddany wszechstronnym badaniom na Politechnice Śląskiej m.in. badania wytrzymałościowe w skali rzeczywistej które potwierdziły wysoką nośność systemu.

Firma zwraca szczególną uwagę na detale – wszystkie łączniki ciesielskie, wkręty konstrukcyjne, kotwy są certyfikowane , a proces montażu prosty i szybki. Nie będziemy wymyślać czegoś od nowa, korzystamy z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań - konstrukcja Wood Core House to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzona badaniami i certyfikatami, zapewniająca bezpieczeństwo i trwałość Naszych domów.

Przekrój wewnętrzny ściany - unno.pl
i
i
i
i
i
i
i
i
Aldo
Współpracujemy z renomowaną firmą Aldo, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom stała się liderem w branży. W naszych domach zastosowaliśmy nowoczesny i najlepszy w swojej klasie system okien i drzwi PVC na profilu KÖMMERLING 76mm MD ze środkową uszczelką. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem i pewne zabezpieczenie przed włamaniami.
Isover
ISOVER, lider w produkcji izolacji, dostarcza doskonałą wełnę do izolacji ścian wewnętrznych i zewnętrznych naszych domów. Ich produkty mają najniższy współczynnik przewodzenia ciepła na rynku, potwierdzony licznymi nagrodami. Wybierając ISOVER, inwestujesz w efektywność energetyczną i trwałość domu.
Baumit
Unno, w partnerstwie z renomowanym dostawcą, firmą Baumit, proponuje kompleksowe systemy ociepleń. To nie tylko estetyczne i trwałe rozwiązania, ale także gwarancja komfortu i oszczędności energetycznych. Dzięki innowacyjnym technologiom Baumit, domy Unno zapewniają bezpieczeństwo, energooszczędność i piękną, trwałą elewację, idealną dla rodzin dbających o wygodę, bezpieczeństwo i estetykę swojego domu
Paneltech
Producent styropianu dla elewacji domów Unno z 30-letnim doświadczeniem jest liderem na rynku. Zapewnia wysoką jakość, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Inwestując w nowe technologie, gwarantuje bezpieczeństwo i zdobywa uznanie w branży. Paneltech to pewność skutecznej izolacji i terminowych dostaw dla Naszych domów.
Przekrój wewnętrzny ściany - unno.pl
i
i
i
i
i
i
Braas
Harmonia funkcjonalności i elegancji ukazuje się na dachach naszych projektów za sprawą dachówki ceramicznej Rubin 9V Angoba Antracyt marki BRAAS, z grupy BMI - światowego lidera w pokryciach dachowych. Ten wyjątkowy rodzaj pokrycia zdobywa uznanie latami dzięki ponadczasowemu designowi oraz korzystnemu stosunkowi jakości do ceny.
Bratex
W naszych nowoczesnych projektach stosujemy przełomowy produkt - Bratex Snap Lock, rewolucję w pokryciach płaskich. To elegancki i ponadczasowy wybór. Dla tych, którzy cenią oszczędności, proponujemy blachodachówkę Bratex Platino. Przypomina tradycyjne dachówki, jednakże jest bardziej przyjazna dla portfela. Gwarantujemy trwałość i wysoką jakość, wykorzystując blachę od najlepszych dostawców z Europy.
Burkietowicz
Mistrzowie w drewnie z ponad stuletnim doświadczeniem. Ich precyzyjnie wykonane wiązary to harmonia tradycji i nowoczesności, używają najwyższej jakości drewna, złącz wielokolcowych i zaawansowanych zabezpieczeń przeciwgrzybicznych i przeciwogniowych. To nie tylko ekologiczne, ale i trwałe rozwiązanie z niskim śladem węglowym. Dbamy o solidność w każdym detalu Twojego domu dlatego jak wiązary to tylko Burkietowicz.
Tak powstają domy szkieletowe Unno

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.