Pakiet korzyści - budowa domów szkieletowych
Pakiet Korzyści
GWARANCJA CENY
Zapewniamy gwarancję ceny - nie musisz się martwić, że koszty budowy nieoczekiwanie wzrosną, np. w związku ze zmieniającymi się cenami materiałów. W Unno otrzymujesz gwarancję, że cena się nie zmieni.
Pakiet korzyści - bezpłatny projekt Unno
WSPARCIE EKSPERTA FINANSOWEGO
Współpracujemy z firmą Notus, które od 18 lat zajmuje się pośrednictwem finansowym. Nasz Ekspert bezpłatnie pomoże wybrać Ci najlepszy sposób finansowania Twojej budowy - pomoże również w uzyskaniu kredytu.
Pakiet korzyści - gwarancja ceny Unno
BEZPŁATNY PROJEKT
Decydując się na budowę domu z nami i wybierając jeden z dostępnych na naszej stronie projektów otrzymasz go od nas bezpłatnie.
Pakiet korzyści - wsparcie eksperta finansowego Unno
Pakiet korzyści Unno.pl

Karta Dużej Rodziny

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Wykorzystaj ją również w Unno. Podpisując z nami umowę na budowę Twojego domu, okaż kartę i odbierz prezent - plac zabaw dla Twoich pociech.

Darmowy ekspres

Aby każdy poranek w Twoim nowym domu zaczynał się dobrze dla naszych Inwestorów przygotowaliśmy specjalną ofertę. Budując z nami dom - ekspres do kawy otrzymasz w prezencie.

Pakiet korzyści - darmowy ekspres Unno.pl
Pakiet korzyści Unno.pl

Posadzimy.pl

Jak dobrze wiesz, nasze domy powstają przy wykorzystaniu surowca jakim jest drewno. W Unno dbamy o równowagę w przyrodzie, dlatego budując z nami dom jednocześnie przyczyniasz się do zasadzenia nowych drzew w całej Polsce.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.