Domy na zgłoszenie (bez pozwolenia) - czyli o budowie domów do 70 m2 - Unno.pl
Poradnik budowlany
Poradnik

W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia staje się coraz szybsze, inwestorzy zwracają uwagę na nowe możliwości budowy domu. Koncepcja małych domów do 70 m2 bez konieczności uzyskiwania formalnych pozwoleń, zwanych także domami na zgłoszenie, zdobywa popularność. Taka forma pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Dlaczego? Oto kilka kluczowych korzyści, które sprawiają, że taka inwestycja staje się atrakcyjna.

 

Szybka budowa domu do 70 m2 na Śląsku i w Małopolsce.

Budowa domu do 70 m2, czyli domu na zgłoszenie cechuje się znacznie skróconym procesem formalności. W odróżnieniu od uzyskiwania pełnego pozwolenia, inwestorzy, korzystając z tego rozwiązania, mogą przyspieszyć cały proces, zaczynając prace budowlane szybciej.

 

Gotowe projekty dla domów na zgłoszenie

Jednym z głównych atutów małych domów bez pozwolenia jest możliwość zakupu gotowego projektu. W sieci znajduje się duża ilość gotowych projektów, które spełniają wymogi domu na zgłoszenie, czyli ich metraż nie przekracza 70 m2 powierzchni zabudowy. Zakup gotowego projektu nie tylko pozwala zaoszczędzić czas, ale również zoptymalizować wydatki.
Nasze niewielkie domy bez pozwolenia są projektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju i minimalnym wpływie na środowisko. Dzięki nowoczesnym technologiom i ekologicznym rozwiązaniom, te nieruchomości są bardziej energooszczędne i przyjazne dla planety. Ponadto pozwalają realnie zaoszczędzić na rachunkach.

 

Oszczędność – tanie domy na zgłoszenie

Kolejnym aspektem, który przyciąga inwestorów do niewielkich domów bez pozwolenia, jest potencjał do optymalizacji kosztów budowy. Proces budowy jest często szybszy i mniej kosztowny, dzięki mniej kłopotliwym, uproszczonym formalnościom związanym z uzyskiwaniem pozwoleń. Ponadto powierzchnia tych nieruchomości to zwykle około 100 m2, przy małej – do 70 m2 powierzchni zabudowy,  co dodatkowo pomaga w kontrolowaniu kosztów i utrzymaniu budżetu.

 

Nasze niewielkie domy do 70 m2 bez formalnych pozwoleń stają się znakiem czasów, podkreślając potrzebę elastycznego podejścia do budownictwa mieszkalnego. 

 

 

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.