Budowa domów szkieletowych dla rodzin z dziećmi
Unno - budowa domów szkieletowych
Dom - raz a dobrze!
Wyceń budowę swojego domu!
Poznaj nas

Jesteśmy Unno – firma budowlana, realizująca budowę domów modułowych na Śląsku, w Małopolsce i województwach ościennych. Dzięki naszemu 10 letniemu doświadczeniu doskonale znamy rynek budowlany i wiemy jakie rozwiązania są najlepsze - pozwalają one naszym Inwestorom zaoszczędzić czas oraz zminimalizować koszty, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo, solidność i trwałość konstrukcji.

Domy modułowe budowane przez Unno powstają na nowoczesnej i w pełni wyposażonej hali produkcyjnej. Każdy z prefabrykowanych elementów jest powtarzalny, dzięki czemu unikamy błędów i jednocześnie skracamy nie tylko czas samej produkcji, ale również moment wejścia na budowę. W momencie składania przez Inwestora zamówienia już 80% jego domu szkieletowego czeka gotowe w magazynie.

Dlaczego Unno? Dlaczego MY?
Gwarancja ceny w Unno.pl - budujemy domy szkieletowe
GWARANCJA CENY
Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i spokój Inwestorów podczas całego procesu budowy domu modułowego. Z tego względu zapewniamy gwarancję ceny. Z nami nie musisz się martwić, że koszty budowy Twojego domu szkieletowego niespodziewanie wzrosną.
Oszczędność czasu i piniędzy - Unno.pl - budujemy domy szkieletowe
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY
Krótki czas rozpoczęcia budowy domu modułowego, realizacja stanu deweloperskiego nawet w 3 miesiące - to realna oszczędność nie tylko czasu, ale również stresu związanego z budową. Możliwość szybkiego zamieszkania w nowym domu szkieletowym to również zminimalizowanie kosztów np. wynajmu mieszkania w czasie budowy.
Realne koszty - Unno.pl - budujemy domy szkieletowe
REALNE KOSZTY
Dostępne na naszej stronie projekty zostały skrupulatnie przeliczone, co pozwoliło nam na dokładne określenie kosztów budowy naszych domów szkieletowych. Krótki czas realizacji inwestycji pozwala nam uniknąć dynamicznych podwyżek cen materiałów.
Doradztwo eksperta - Unno.pl - budujemy domy szkieletowe
DORADZTWO EKSPERTA FINANSOWEGO
Współpracujemy z firmą Notus, która od 18 lat specjalizuje się pośrednictwem finansowym. Jeśli jesteś zainteresowany kredytem, również Bezpiecznym Kredytem 2%, możesz skorzystać z darmowego doradztwa naszych ekspertów, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję finansowania Twojej budowy.

Poznaj nas bliżej!

Przygotowaliśmy specjalny katalog, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o nas i technologii, w której powstają nasze modułowe domy szkieletowe – sprawdź, dlaczego warto z nami budować!

Katalog Unno - firma budująca domy szkieletowe

Nasze gotowe projekty

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.